У Берегові біля термального басейну збудують ще три (ФОТО)

У Берегові біля термального басейну збудують ще три (ФОТО)

Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук міський голова Берегова Золтан Бабяк, першим інформував Андрій Фечора «Про програму соціально-економічного розвитку м. Берегово на 2015 рік», «Про програму розвитку малого підприємства у м. Берегово» та «Про підсумки економічного та соціального розвитку за 9 місяців 2014 року».

Начальник відділу економіки і європейської інтеграції зазначив, що наступного року обсяг реалізованої продукції планується збільшити на 2% у порівнянні з 2014 роком. Розроблена програма також передбачає і підвищення середньомісячної зарплати на 10% більше до очікуваного за 2014 рік.

Щодо програми розвитку малого підприємництва, то планується удосконалення його організаційного та ресурсного забезпечення. За останні роки малий бізнес посилив вплив на структурну перебудову економіки міста, утворює нові робочі місця та наповнює бюджет Берегова.

Аналізуючи обсяги реалізації продукції, А.Фечора зазначив, що з початку року спостерігається позитивна динаміка нарощення збуту продукції промисловими підприємствами міста. Проте, в порівнянні з минулим роком обсяг експорту та імпорту дещо зменшився.

Члени виконкому схвалили і встановлення дорожніх знаків для паркування інвалідів. Ці знаки розмістять біля міської ради, міліції і будівлі РДА.

Решта соціальних та будівельних питань були прийняті пакетним голосуванням.

На минулому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося у листопаді, перенесли на доопрацювання питання «Про дозвіл на отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва рекреаційно-оздоровчого комплексу по вул. Корятовича №1 в м. Берегово (ТОВ «Еннеді»)».

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету були присутні колишній директор УСБ «Закарпаття» Олена Вітрук, теперішній т. в. о. директора Микола Тимчак та представник інвестора Йосип Дубак. Кожен з них висловив свою позицію щодо вищезазначеної теми.

Справа в тому, що представники від компанії «Еннеді» хочуть побудувати рекреаційний комплекс з трьома басейнами, спортивним майданчиком та готелем біля УСБ «Закарпаття». Однак, спочатку потрібно вирішити питання земельної ділянки, яка перебуває у постійному користуванні спортивної бази. Допоки сторони не вирішать земельне питання в законному порядку, міська рада не може винести рішення на розгляд засідання.

На думку З.Бабяка, цей проект перспективний для берегова. Тому він звернувся до присутніх представників сторін розібратися з земельною ділянкою і вже тоді виконавчий комітет міської ради зможе розглянути дане питання.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/133816-U-Berehovi-bilia-termalnoho-baseinu-zbuduiut-shche-try-FOTO”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя