У Раді запропонували ввести збір з обміну валют готівкою


У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, де пропонують запровадити збір з готівкових операцій обміну валют. Кошти з цього збору планують витрачати на розвиток спорту

Відповідний законопроєкт розробив та зареєстрував депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубінський. Об этом сообщает bykvu.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як пояснює автор проєкту, після проведення валютної лібералізації в Україні деякі банки запровадили можливість для своїх клієнтів проводити обмін валют онлайн. Водночас готівковий обмін валют, на думку Дубінського, пов’язаний з фінансовими ризиками.

“Для банків в умовах значної конкуренції на ринку купівлі/продажу іноземних валют це також стане додатковим стимулом щодо створення умов клієнтам банку для здійснення валютно-обмінних операцій в онлайн режимі у безготівковій формі”,- йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Розмір збору має становити 1% від валютної операції. Автор документу сподівається, що зібраних державою коштів від збору має вистачити для того, аби залучити більше дітей до спорту, а також покращити місце України у рейтингу країн світу за рівнем здоров’я населення.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/u_radi_zaproponuvaly_vvesty_zbir_z_obminu_valyut_gotivkoyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя